| alincsm26 a întrebat:

Am o problema cu jocul watch dogs 2, varianta cpy, se misac extrem de incet ca si cum nu as avea placa video iar cand vreau sa accesez setrile de grafica ale jocului ascesta se inchide desi am placa video nVIDIA 1060 de 3 gb. Help please!

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Poate e setat să ruleze pe integrată, te-ai gândit la asta? Verifică forumurile / YT-ul cu rezolvări.

https://www.digitalcitizen.ro/......windows-10

Vezi aici. sunt şi alte site-uri, ţi l-am dat pe primul.

| alincsm26 explică (pentru Alexuţ02):

Se pare ca nu asta e problema. Iar cand acesez "device manager-display adapters" placa video integrata nu apare.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru alincsm26):

Ai laptop?

| alincsm26 explică (pentru Alexuţ02):

Nu, desktop.