| andrei105 a întrebat:

Am o problema cu Mozila Firefox.Cand pornesc browserul imi arata filele deschise ultima data si daca intru la setari sa imi arate pagina de start salvez asa si cand intru la loc tot filele de data trecuta mi le arata.L-am si reinstalat dar fara succes.
Ma poate ajuta cineva?

FUNDA

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Deasupra campului unde ti-ai pus tu home page exista o setare care te intreaba cum vrei sa se deschida Mozilla (cu pagina principala, cu pagina goala sau cu ultimele pagini accesate). Mai intra o data in Optiuni, la General si arunca o privire mai atenta.

| andrei105 explică (pentru dannyel86):

Am facut asta dar nu merge

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Ai putea incerca sa-l instalezi din nou si eu am patit acelasi lucruwinking FUNDA

| Horatiu_Ros_1992 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi Opera, Chrome, Explorer.Succes