| Slayer575 a întrebat:

Am o problema cu placa video care a mers foarte bine pana acum trei ore can am lasat pc-ul in power saving mode.Acum monitoru imi zice 'no video signal' si am incercat sa il restatez, am incercat sa scot bateria de bios dar nimic. Ajutor plss!

1 răspuns:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Am patit si eu.Roagate sa nu ti se arda pentru ca daca vrei una cat de cat buna s-au dus vreo 2 milioane. Daca nu e arsa ar trebui sa incerici sa umbli la mufe(din proprie experienta) si daca nu merge cu mufele, reformateaza-ti calculatorul. Funda? big grin