| Sh_Atat_Miihay_1999 a întrebat:

Salut,am o problema cu privire la instalarea jocurilor pe windows 10, azi am primit laptop-ul fratelui meu iar el nu a incercat sa instaleze vreun joc..nici eu nici el nu ne putem da seama de ce....de exemplu: am incercat sa instalez the amazing spider man 2, ii montez imaginea cu daemon tools si ii dau sa instaleze,imediat dupa ce am dat install apare finish,iar in folderul unde trebuia sa se instaleze nu sunt toate fisierele... sper ca ma puteti ajuta, va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Era teapa imaginea. Ia alta care nu e defecta. Se mai intampla.