| Adytza551 a întrebat:

Salut am o problema cu procesorul imi merge la jumatate din puterea lui si nu stiu de ce. va rog frumos ajutati-ma sa rezolv aceasta problema enervanta
http://i.imgur.com/6ie9E7J.png
http://i.imgur.com/MQC5TD6.png

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Ce-i cu prostiile astea de windows-uri modificate? Cum zice si darkwisper, nu-ti mai lua prostii modificate. Nu te ajuta cu nimic daca ai un Lenovo decorat frumos daca iti scade performanta. Dar nu numai asta e problema, coolerul l-ai verificat? E ok? Daca nu raceste bine procesorul nu ai facut nimic.

| darkwisper a răspuns:

In primul rand, pune un windows fara modificari!
Dupa aceeia mai vorbim.
Un windows modificat, poate sa scada performantele. Daca pui un windows fara skin-uri sau fara alte modificari, o sa vezi ca nu mai ai probleme.

Iti recomand Windows XP Service pack 3!
Ai processor Intel pentium 4 la 3.0 Ghz, si 1.5 gb. RAM, deci windows XP e recomandat. Sa nu instalezi Vista sau Windows 7/8 ca nu te ajuta cu nimic!