| QuIcKs123 a întrebat:

Salut, am o problema cu browserul si nu stiu de ce nu imi merge sa intru pe paginile de socializare, youtube si google.

Cand intru pe una din astea imi aprare eroarea

http://i.imgur.com/vM9ISq1.png

Cum pot sa rezolv incat sa imi mearga, dau funda la cel care ma ajuta.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Https://productforums.google.com/forum/#! topic/chrome/5-Bf0o6YxgM

| QuIcKs123 explică (pentru K0sti):

Am dat pe link si tot acea eroare imi da

| K0sti a răspuns (pentru QuIcKs123):

Vezi data si ora la PC!

| QuIcKs123 explică (pentru K0sti):

Nu e din cauza la ora si data am setat-o si degeaba.

| K0sti a răspuns (pentru QuIcKs123):

Atunci ai virusi! Ai probleme cu DNS-ul! Posibil TDSS rootkit. Instaleaza Kaspersky si Malwarebytes si da o scanare full cu amandoua!

| salutare123 a răspuns:

Descarca Mozilla Firefox si va merge garantat.
Totusi, daca doresti sa pastrezi browserul Google Chrome, va trebui sa intri in setarile browserului, la sectiunea "Permisiuni" iar de acolo sa adaugi site-ul Google.
Dintr-un oarecare motiv, browserul tau detecteaza site-ul Google ca fiind unul nesigur, asa ca trebuie sa ii modifici permisiunile cum ti-am explicat mai sus. Succes!

| QuIcKs123 explică (pentru salutare123):

Am luat si mozilla si tot asa apare, am adaugat si la permisiuni si nu se vede normal peste tot, iar cand caut pe google youtube, trebuie sa bag la permisiuni mereu si nu se vede normal deloc. Alte solutii?