| gossipgirl2432 a întrebat:

Am o problema cu router-ul si nu mai stiu ce sa ii fac. Am router de la romtelecom, iar atunci cand introduc firul de internet in PC, router ul isi da restart la infinit, nu isi mai revine. M-am rugat de aceasta firma SUPER sa vina si sa ii faca ceva de vreo luna, au venit, l-au schimbat, si asta nou face exact la fel.(am stat si vreo 10 zile pana si au miscat funduletul sa il schimbe), cand sun la "relatii clienti" imi este spus de "n" ori acelasi raspuns... ca se lucreaza in apropiere de mine. de o luna

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Ai putea avea un cablu taiat (din stalp nu de la tine) Sau sa fie stricat si acel router pe care ti lau dat. BTW si eu am stat fara net 1 luna pana cand aceasta SUPER firma a venit in actiune. Mult Noroc.