| GuguBv a întrebat:

Salut, am o problema cu steam guard-ul sau cu pc-ul...M-am logat pe un site de pariuri, csgoatse, si mi-a cerut codul steam guard.L-am bagat.Iar urmatoarea zi cand am vrut sa intru pe site, mi l-a cerut iara..Contul nu il mai impart cu nimeni.Dau funda! Nu am CCleaner!

Răspuns Câştigător
| Hihowareyou a răspuns:

M-am uitat pe pagina site-ului si cred ca ti-l cere de fiecare data cand te loghezi. In principiu nu ai de ce sa-ti faci griji, deoarece nicio alta persoana nu iti poate obtine codul steam guard. Totusi, daca ti se pare suspect, cauta alt site in acelasi gen, sunt sigur ca mai exista altele.

| GuguBv explică (pentru Hihowareyou):

Mersi mult, credeam ca doar mie imi cere.

1 răspuns: