| muresancristi a întrebat:

Am o problema cu Steam Trade, adica cand intru pe un site si vreau sa depozitez iteme din inventar imi spune ca contul nu este valabil sa faca trade-ul cu toate ca am pus Steam Trade pe public. Ma poate ajuta careva.

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Activeaza steam guardul de pe telefon sau posibuil daca nu ai cheltuit acei 12 euro sau cat trebuie sa deblocheze contul sa nu ai oie sa faci trade.dar totusi baga steam guard si incearca iar. funda?

| muresancristi explică (pentru Johny_George_1997):

Aveam steam guard activat, dar nu mergea, insa faza cu 12 euro nu am incercat mersi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat