| SkiLL3D a întrebat:

Salut, am o problema cu tastatura dar nu stiu daca e de a tastatura.
Cand apas o tasta cu numar de exemplu:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, scrie 999999999999999999999 automat in continuu.
Nu are cum sa fi scapat apa, chiar daca scapam trebuia sa apas taste apropiate de 9 ca sa faca asa ceva!
Va rog dati-mi raspunsuri!

2 răspunsuri:
| anndrada98 a răspuns:

Pai s-ar putea sa se fi blocat pe nr ila si mie mi se intampla...incearca sa apesi de mai multe ori pe 9 pana cand revine la forma initiala ca celalalte nr, sper ca te-am ajutat

| SkiLL3D explică:

Nu sunt prost sa mi se fi blocat tasta ca scria 9 in continuu singur asa am zis face asa doar cand apas doar numere!