| something a întrebat:

Am o problema cu tastatura laptopului.Ca majoritatea laptopurilor are tasta FN.Ea ofera unor taste o alta functie... Nu stiu
de ce dar acum daca apas o tasta de exemplu u ea foloseste functia speciala si trebuie sa tin apasat pe fn ca sa imi scrie normal
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

FN = function
Ai apasat o combinatie de FN + una dintre tastele respective care ti-a blocat FN exact ca si CAPS LOCK ca sa intelegi mai simplu.
Vezi ca trebuie sa ai una dintre taste care face acest lucru, ia-le pe rand ca in general sunt destul de intuitive si-ti arata fiecare ce face.

4 răspunsuri:
| something explică:

MihaiTT am inteles cum sta treaba...Dar am incercat toate butoanele si n-am rezolvat nimic. Ce crezi ca ar trebui sa fac?

| MihaiTT a răspuns (pentru something):

Ce model de laptop ai?

| something explică (pentru MihaiTT):

Hannspree

| MihaiTT a răspuns (pentru something):

Model exact te rog, citeste de pe spate