| xlbertylx a întrebat:

Salut, am o problema cu un joc Naruto Naiteki Kensei, cand vreau sa creez un server imi apare asta :lan servers are restricted to local clients class c
PS:E non steam
Dau funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| NicuOfficial a răspuns:

Si eu am avut probleme cu NNK mai de mult.In momentul actual nu joc, nu sunt multi care te pot ajuta, nici pe mine nu m-au ajutat dar te sfatuiesc ca nu le merg tuturor NNK fiindca e ceva gen beta.Nu stiu exact dar iti pierzi timpul cu astfel de jocuri