| AstaMicu a întrebat:

Am o problema,de exemplu joc PES12,inchid jocul,jos la bara imi apare ca s-a inchis dar el inca ruleaza,si asta vad cand deschid apasand ctrl,alt,delete imi apare acolo la procese,iar daca nu ii dau de acolo end proces el continua sa ruleze desi eu l-am inchis!Are cineva idee cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| Radioaktiv a răspuns:

Este de la joc, multe alte jocuri fac faze din astea ex.:Killing Floor trebuie sa il inchizi de tot de la procese sau se inchide cand opresti compu' nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.
Doar ca s-ar putea sa iti manance putin din RAM dar daca ai peste 1GB RAM nici de asta nu trebuie sa iti faci griji.
Sper ca am fost de ajutor.