| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,, de fiecare data cand intru intr-u joc ma scoate si imi zice has stopped working am reinstalat jocurile, dar tot degeabasad ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| soket a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si iti va merge 100%, mie imi facea la fel doar cu GTA 4. si tot aceeasi problema o aveam si eu. la mine a mers. funda

| Florinut1009 a răspuns (pentru soket):

Depinde si de Windows sa stii ca eu cred ca tu ai 7 ca pe ex nu merge...

2 răspunsuri:
| Florinut1009 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel si am vorbit cu cineva si sti ce se intampla? Calculatorul nu vrea sal lanseze si nai ce sa-i faci.Scuze.