| darksy36 a întrebat:

Am si eu o problema: Intru pe mess. iar dupa 30 de secunde imi iese automat si imi afiseaza mesajul "Yahoo! Messenger has stopped working". Ce trebuie sa fac? (am facut si update, l-am reinstalat, am sters tot ce avea legatura cu el.dar degeaba). Funda celui care imi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stergi din registre informatiile sau fisierele temporare, o poti face cu ccleaner sau alt program de genul acesta.
eu iti recomand sa instalezi o versiune mai veche de yahoo ca sa nu mai ai probleme.
Numai bine!

| darksy36 explică (pentru WR104):

Am folosit ccleaner, si am folosit si o versiune mai veche a Yahoo! M. Dar degeabasad

6 răspunsuri:
| yasmiyasminutza a răspuns:

Poate trebuie sa iti reinstalezi windowsul, poate ai facut ceva, sau poate iti stie cineva parola si acum cand intri tu intra si el deodata sau te are in bara si da sign in, eu zic sa incerci sa iti schimbi parola, sau fa-ti un alt id de mess ca poate cineva tia spart parola, sau sa iti reinstalezi windows-ul, eu iti recomand windows 7! Fundita? Sau macar un mesaj ca ti-am fost de folos!happy

| darksy36 explică (pentru yasmiyasminutza):

Nu e chestia ca imi stie parola. probabil o fi de la windows. O sa bag windows 8 sa vad daca mai are probleme.

| WR104 a răspuns (pentru darksy36):

Daca bagi alt windows cu siguranta rezolvi problema definitiv, asta cu schimbatul windowsului era ultima varianta, oricum succes!

| darksy36 explică (pentru WR104):

L-am facut. Multumesc mult!

| WR104 a răspuns (pentru darksy36):

Pentru nimic, numai bine!