| tiger21 a întrebat:

Salut am o problema in care chiar nu ma pricep help me pls. am instalat un joc ( lineage2) si cad vreau sal deschid imi spune sa activez (AGP) EU NU STIU DE UNDE SAL ACTIVEZI HABAR NU AM CE PROGRAM ESTE ALA SI UNDE SE GASESTE IN CALCULATOR PT AL ACTIVAsad puteti sa-mi trimiteti raspunsul in mail ( aliniubeste@yahoo.com) sau pe yahoo mesenger ( aliniubeste) va multumesc

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

AGP este o interfata pentru. placile video gen PCI-Express... ai placa video integrata?