| Ctc_Zoli_1991 a întrebat:

Am o problema in fifa 2014, cand vreau sa incep manager mode, imi aleg echipa,totul decurge normal,dar cand dau advance, tot primesc de la conducerea echipei "contract terminated"...ce nu fac bine, sau din ce cauza imi apare aia? ca nu pot sa avansez in cariera deloc... putin ajutor va rog

2 răspunsuri:
| Atat_Vlad_1990 a răspuns:

Inseamna ca la un jucator ai un contract nesemnat, semneaza-l si poti juca, sau pune alt jucator pe postul aelawinking

| Ctc_Zoli_1991 explică (pentru Atat_Vlad_1990):

Nunu, era un bug. schimbat crackul, multumesc oricum