| Shrek32154 a întrebat:

Salut am o problema in legatura cu cs-ul cand ma bag pe un server de cs(oricare) orice mapa si cu boti si cu tot windowsul imi iese din aplicatie si zice "to help protect your computer windows has closed this program pai ce o fi avand cs-ul crying x-( ca imi mergea acum 2 zile

Răspuns Câştigător
| alexalex2001 a răspuns:

Reinstaleaza cs, dai pe iconita de unde intri in joc click dreapta-proprietati-compatibility-bifezi prima casuta si dai la Windows 98/Windows me. Daca nu merge asa dai run as administrator la counter sau descarca alta versiune. Funda?