| dumicristi a întrebat:

am o problema in mozila firefox am instalat win xp sp2 si i-am facut update cu sp3, de exemplu daca intru pe un sit sa zicem de programe tv si dau la lista de programe sa imi aleg programul cand dau cu cursorul mi se inegreste scrisul din acea lista ba isi revine ba se inegreste si asta numai in firefox in google chrome sau int explorer nu face asa ceva, imi face si inainte de update cu sp3, si mentionez ca am instalat wind de 3 ori plus ca am si formatat hardul, va rog sa-mi ziceti de la ce poate fi, si mai mentionez ca am instalat acelasi win dupa acelasi cd. sistemul meu e intel p dual core 1, 6 ghz, overclook la 2, 1 ghz, 2gb ram, ati hd 4670 512mb hdd samsung 250 gb.multumesc

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Da-mi linkul de la site-ul tv si de la pagina cu programe unde ai problema!(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului meu. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )