| Odessa1941 a întrebat:

Salut,am o problema in orice joc intru imi merge bine.da cand misc mouse-ul.indiferent ca este curoru cand intru in joc, s-au in timpul jocului..imi merge greu. Exemplu Daca ma joc San Andreas imi merge bine, dar cand misc din mouse...brusc imi merge foarte greu.Aceeasi problema si la : Delta Force Black Hauk Down, Diver simulator 2009.Si la Cal of Duty..imi merge greu cand misc mouse-ul Nu stiu de ce.am scos Direct X o versiune Bunicica.am facut updade la placa video.Va rog frumos sa ma ajutati daca aveti vreo idee.Va multumesc Frumos.
-Antonio

1 răspuns:
| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Verifica rezolutia jocului sa corespunda cu cea a monitorului daca corespund inseamna ca placa video e prea mica.