| kosti99 a întrebat:

spuneti-mi va rog de ce nu imi merge need for speed world pe windows 7 imi scrie : there was been an undefined error, please check that the server are availiable and try again ce trebuie sa fac s-ar putea sa fie din cauza antivirusului am AVG-ul?

4 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

Nu cred ca este din cauza AVG-ului.L-am avut si eu si niciodata nu mi-a pus probleme la instalarea unui jochappy.Dar sfatul meu e sa iti iei XP, consuma mult mai putine resurse si este recomandat pentru jocuri.+ un patch care transforma designul in 7 si aia e tothappy eu asa am.

| kosti99 explică (pentru BeYourSelf7):

Eu am win 7 de luni si jocul a mers foarte bine pana astazi cand am vrut sa il pornesc si ieri seara am ins avg de aia am crezut ca are legatura.

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru kosti99):

Atunci dezinstaleaza avg

| Eddy1 a răspuns:

Eu zic sa il downloadezi inou de obicei asta e una din probleme nu e bun jocul si daca antivirusul tear opri ar fi virusat jocul sper ca te-am ajutat