| Andrek3 a întrebat:

Salut, am o problema la calculator, cand ma joc fifa sau eurotruck, mi se stinge monitorul, dar suntetul se mai aude dar intrerupt si acela, dar cand intru pe net si ma uit la filme, ascult muzica, sau sta si nu umblu deloc nu se inchide, care e problema? am schimbat si windows-ul dar degeaba.

2 răspunsuri:
| intrlp a răspuns:

Cred ca ti se incinge si ca sa nu ia foc se inchide.I-ai putea pune pasta termoconductoare daca aceasta e problema sau ai putea sa dai jocul pe low.

| Andrek3 explică (pentru intrlp):

Pai l-am dus la service ca nu mergea cooler-ul de la placa video acum merge si e aceeasi problema.