| Ionut_Costy_1994 a întrebat:

Salut,am o problema....la cs 1.6 cand intru in joc apare imaginea cu teroristii aia 2 cu arme, si se incarca mouse.nu imi apare meniu, nimic altceva, cine ma poate ajuta are fundita :*

3 răspunsuri:
| Vindicate a răspuns:

Probabil ca ai luat destroy de la un admin.
Reinstaleaza-l.
sau mergi in counter strike/cstrike/resource si stergi gamemenu cu extensiile res/tga (gamemenu.res sau gamemenu.tga, le stergi, si intri in joc).

| Ionut_Costy_1994 explică (pentru Vindicate):

Degeaba frate ca nu merge. sad

| Vindicate a răspuns (pentru Ionut_Costy_1994):

Si eu am aceeasi problema, am luat destroy dar nu pot sa-l scot..Am avut mai demult un program... acuma il caut.