| ExciteMind a întrebat:

Am o problema cu jocul Sleeping Dogs. Intru in el, incep sa ma joc dar cand misc mouse-ul dureaza putin timp pana se misca si imaginea. A 2-a problema este ca atunci cand apas pe "esc" imi apare acel meniu o secunda si ma scoate din joc.

Funda celui care ma ajuta sa rezolv problema.

1 răspuns:
| GinGinHan a răspuns:

Este problema pc-ului nu poate sa ruleze sleeping dogs, incearca sa intri in obtiuni sa sa dai absolut totul pe low si vezi daca iti merge, daca nu iti merge inseamna ca nu il poate rula pc-u