| Kindofkend a întrebat:

Salut, am o problema la forza horizon 4.
(il am cumparat) cand incerc sa il downloadez de pe Microsoft store, il pot downloada doar in partitia C (unde am windowsul) doar ca nu am spatiu, eu as prefera sa il downloadez in partitia D dar cand apas pe butonul de "INSTALL" nu se intampla nimic. Stiti ce pot face?

Practic nu il pot downloada in partitia D ci doar in C doar ca in c n-am spatiu.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai elibereaza spatiu din C, muta fisierele de acolo... iar daca nu ai fisiere in C, ai numai windows-ul atunci ar fi bine sa reinstalezi windows si sa faci partitia primara mai mare! Chiar daca acum rezolvi cumva, mai tarziu sigur vei intampina aceeasi problema! deci, pune-te pe treaba!