| HeliosMetal a întrebat:

Am o problema la partitiile din windows.Am un hard de 160 gb, iar recent mi-am reinstalat sistemul de operare, windows 7. Am observata dupa aceea ca singura partitie disponibila este C-ul, in care dealtfel am instalat sistemul. Cum procedez pentru a accesa si celelalte partitii, si de ce din 160 gb, imi arata doar o partitie de 39 gb, restul de memorie unde e? help.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai stii sa instalezi un sistem de operare? Nu ai refacut partitiile din instalare!
Un tutorial de instalare uite aici http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html