| nashu40 a întrebat:

Salutari tuturor!
Am o intrebare scurta pentru specialisti. Exista vreun program sau vreun soft ceva cu care poti reimparti partitiile de pe un Hard Disk?
Am instalat windows-ul si din neatentie pe una dintre partitii am pus doar 20 de MB iar cealalta partitie a ramas cu tot restul spatiului de pe hard. Asa ca as dori sa separ partitiile si sa pun windows-ul separat, cum se pune.
Se poate face asa ceva FARA A REINSTALA windows-ul?
Multumesc anticipat si o zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| a1234509876 a răspuns:

O sa-l intreb pe tata.el e specialist in calculatoare. aproape, dar sunt sigura ca stie!

| nashu40 explică (pentru a1234509876):

Multumesc mult! happy
Chiar am mare nevoie!