| AllexTheWolf a întrebat:

Am o problema, la world of tanks. Mi-am luat doua moduri, "HRMOD20Gun20Sounds20v1.8621" si "GnomeFathers20engines20V0.492". Am urmat instructiunile, dar cand "scripts\item_def" nu imi mai merge jocul, iar daca il scot merge fara probleme. Daca are cineva modurile si joaca World Of Tanks, imi puteti spune va rog frumos cum ati bagat modurile, sau daca ati avut problema asta cum ati rezolvat-o? Va rog frumos... sad

2 răspunsuri:
| MihaiSmecker a răspuns:

Buna, nu ciar inteleg dar ia mod-u asta http://forum.worldoftanks.com/....../index.php
Cred ca sti ce trebuie sa faci?
Dreapta la jocul tau Open file location - Stergi res_mods - Arhiveaza unde l-ai descarcat - Copiaza - Dai paste unde e folderu WorldOfTanks. Bafta!

| SilviuIulian2015 a răspuns:

Connect: SaMp.DiaVoLa.Ro