| BlackTTT a întrebat:

Am o problema legata de fifa18 si tastatura! Dupa ce am instalat un controller mi s-a dereglat complet tastatura in joc. De exemplu, butonul de sprint si cel de pe care schimb jucatorii nu functioneaza, indiferent de ce tasta e. Daca ma poate ajuta cineva ar fi minunat, am aceasta problema de mult timp!

1 răspuns:
| PaulSergiu a răspuns:

Dezinstaleaza acele programe sau seteaza intrarea pe ce vrei sa utilizezi, poate asta e daca nu verifica integritatea fisiereleor