| UserDeTpu a întrebat:

Deci am si eu urmatoarea problema. Acum ceva timp am cumparat o tastatura OMEGA, o tastatura normala si am observat ca in momentul in care tin apasat W (de exemplu cand ma joc ceva cum ar fi GTA sau ma rog) apar intreruperi. Nu stiu cum sa va explic mai bine, gen tin apasat W si acesta functioneaza ca si cum as apasa repetat tasta respectiva, si nu este problema doar la W, ci si la A, S, D, CTRL, etc. Daca ati inteles si ati mai intampinat problema, v-as fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta.

2 răspunsuri:
| DenisNiculae a răspuns:

Deci, ar trebui sa-ti schimbi tastatura fiindca tastele sunt blocate.
Sper ca am fost de ajutor. Vreau funda.

| UserDeTpu explică (pentru DenisNiculae):

Alta metoda nu exista sa deblochez tastele?