| DaniSarpele112 a întrebat:

Am o problema legata de jocul Counter-Strike 1.6.Problema este ca nu pot sa joc in modul opengl.Am instalat driverele placii si nimic.Am descarcat un dll numit Opengl.dll si l-am bagat in system 32 si nimic... Daca ma puteti ajuta primiti funda.

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, am cerut ajutorul unor prieteni care se pricep foarte bine la cs si am inteles ca este vorba despre windows daca ai windows 7 este foarte greu sa iti mearga deoarece windows-ul 7 si 8 sunt mai mult pentru programe nu pentru jocuri, eventual reinstaleaza-ti placa video, fa update, daca nu merge atunci schimba-ti windowsul cu cel xp care este cel mai bun in astfel de cazuri :* sper ca te-am lamurit cat de cat :* funda? blushing

| DaniSarpele112 explică (pentru ForYouBaby):

Am windows xp.Si cum am spus driverele de la placa sunt reinstalate asa ca nu cred ca e de la placa...

1 răspuns: