| RaulGeorge798 a întrebat:

Salut,am o problema legata de METIN2 RO, cand l-am instalat mi-a dat o eroare pyton 27. dll sa reinstalez aplicatia, am luat-o de pe net pyton 2.7.5,imi deschide patchu cu incepe joc dar dupa ce dau click, si imi apare hack shield sta cateva secunde dispare si nu-mi deschide FEREASTRA METIN2 RO.Va rog frumos sa ma ajutati dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dinu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!