| KenzOoRr a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu jocul acela numit Metin2.ro Deci cand vreau sa intru in joc mi se deschide fereastra de la metin, se incarca pachul si cand dau incepe joc mi se deschide 2 secunde si dispare repede si imi apare o eroare cu semnul intrebarii unde imi da sa dau : yes / no. GEN (?) si dedesubt apare yes si no. Ce trebuie sa fac? Va rog frumos ajutati-ma. Care imi spune primeste fundita love struck :* Multumesc Mult.

2 răspunsuri:
| Cristea_Cornel_1989 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta si dai rus as administrator.

| KenzOoRr explică (pentru Cristea_Cornel_1989):

Ok am sa incerc daca merge iti dau fundita. daca nu mai astept raspunsuri msx :*