| Flaviux3 a întrebat:

Salut, am o problema legata de serverul meu de CS 1.6. Bun, deci am creeat un server si cand il deschid (HLDS)acolo la IP Address, in loc sa apara ipu-l meu adevarat care este 93.11x.xxx.xxx( si cu care se pot connecta alti playeri pentru ca am mai avut server mai demult si imi dadea direct ip-ul acesta si totul era OK) dar acum apare Ip-ul 192.16x.x.xxx ( nu se poate connecta nimeni, doar eu ) - Ip-ul meu este Static, nu DYnamic! Dar totusi nu inteleg ce are. Sper ca ma veti putea ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
| cristi0987 a răspuns:

Mda... esti ciudat dar nu strica sa mai faci odata big grin FUNDAAAA BFT