| 81TgF18 a întrebat:

am si eu o problema.
Am internet de la Romtelecom si vreau sa imi fac un server de metin pe ip, m-i s-a spus ca nu merge pentru ca am ip dynamik am refacut contractul cu cei de la Romtelecom si mi-am cumparat un ip static. Acum am ip static fac serverul de metin pe ip (86.35.43.13) eu ma pot connecta dar ceilalti nu de ce. Cine ma poate ajuta...

1 răspuns:
| denis500 a răspuns:

Eu te as-ut bagati rds-rcs si mer-ge ori ce vr-ei t-u da-ca nu downloadeaza pirom-ul si dai points