| InteractiV a întrebat:

De curand am incercat sa imi deschid un server de sa-mp.Problema este ca am internet de la Romtelecom cu ip dinamic, cu router hg658. Ok scriptez tot, pornesc serverul problema este ca nimeni nu se poate connecta pe serverul meu. Daca scriu eu sau altcineva IP meu imi da (Retriving info) Dar daca scriu localhost:7777 ma pot connecta doar eu. Va rog o solutie repede, dau funda, celui care ma ajuta, iar daca joaca sa-mp ii dau admin pe serverul pe care il deschid.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| InteractiV explică (pentru floryn1993):

Floryn da-mi add pe mess. ca sa imi explici ce trebuie sa fac pe site asta. dark.soul923

| SteelGamingRomania a răspuns:

Ai facut port forwarding? Daca da antivirusul poate bloca pachetele dintre tine si alti playeri, firewall-ul poate face acelasi lucru ca si antivirusul