| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema m-am jucat vreo 2 ani in urma World of Warcraft dar m-am plictisit acum 2 saptamani m-am decis sa ma mai joc ca m-am plictisit cand l-am instalat m-am jucat o juma de ora si mi s-a restartat pc-ul si nu inteleg dc asa imi face mereu cand intru in joc dar la Aion care are cerinte mai mari nu imi face asa

3 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Probabil nu s-a downloadat bine, eu zic sa-l stergi si sa-l instalezi din noubig grin

| Venessis a răspuns:

Nare cum daca era asa nici nu intra in joc

| Venessis a răspuns:

Nu ma mai ajuta si pe mine nimeni?sad