| Nights1k a întrebat:

Salut Am o problema mi s a ars placa de sunet mi se aude un bazait si incet si nu mai merge un canal la boxe Dar cand bag placa noua In slot un Crystal mi se blocheaza intru in winamp si gata se blocheaza

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Winampu foloseste multe resurse, degeaba zic unii ca nu.
folositi everest sau speedfan si vedeti la cat sta procesoru cand merge winampu.
in legatura cu placa de sunet, alta solutie nu cred ca e decat sa o schimbi, sau poti sa -ti iei o placa de sunet externa.

| Frelix a răspuns:

Iat-i alta placa audio