| DraGutZUul a întrebat:

Hi TPU! Am instalat placa de sunet si jos in bara imi arata ca merge totul e OK dar...nu se aude nimic din boxe, decat un bazait suparator.Se poate sa fie arse?

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

Daca PC iti arata ca ai placa audio bagata si merge....inseamna ca sunt arse incearca cu alte boxe de la un prieten boxele lui sa vezi... daca ai placa audio in PC si daca se aude inseamna ca tu ai Placa audio si ca ti s-au ars boxele big grin. Funda?

| CreierSupersonic a răspuns (pentru Nelutsa):

Atunci trebuie sa le schimbi, sau le desfaci si te uiti la cabluri daca fac contact bine, daca nu sunt intrerupe...Succes

6 răspunsuri:
| CreierSupersonic a răspuns:

Le-ai conectat bine?

| DraGutZUul explică (pentru CreierSupersonic):

Da, sunt conectate bine...

| CreierSupersonic a răspuns:

Atunci trebuie sa le schimbi, sau le desfaci si te uiti la cabluri daca fac contact bine, daca nu sunt intrerupe...Succes...

| DraGutZUul explică:

P. S:Le-am incercat si la TV si nu se aude nimic din ele...

| DyaDya10 a răspuns:

Asa am patit si eu ...trebuie sa le schimbi...pentru ca lle-ai ars(Funda!)happy