| Roman_Catalin_1994 a întrebat:

Mi-am luat o placa de baza model : hewlett packard HP workstation xw4100. am pus-o, totul merge bine in afara de sunet. nu inteleg ce ar putea avea, dupa ce am instalat driverul de sunet am dat play la o melodie in winamp. problema e ca se aude foarte incet cu toate ca volumul la subwoofer e la maxim si la winamp si la reglajul ala al ei...

1 răspuns:
| GnCosmin a răspuns:

1 e o problema la boxe
2nu e instalat bine drive.ul(ceea ce nu cred...ca daca nu era bine nu mergea de loc)
3 asta am patit si eu si de atunci fol casti ca s.o stricat cv...