| Jaylas a întrebat:

Salut am o problema, vreau sa ma joc un joc Warcraft 3, cand intru in el imi apare o poza cu un om cu parul alb, si tot sta asa de luni pana duminica, am windows 7, nu imi merge mai nici un joc din cauza driverelor, mi-am reinstalat windowsul acum cateva saptamani. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| pisicaalbaFulgutasiBogdan a răspuns:

Sincer este cel mai prost Windows, mai bine iti pui ca mine windows 8, cu toate ca o sa ai lag pe majoritatea jocurilor.
Ori ca si la mine nu la-i instalat bine si nu o sa-ti mearga niciodata! Dar sper ca raspunsul a fost de ajutor!