| LoveTVD a întrebat:

de cateva saptamani am o mare problema la calculator! Pe orice site intru si vreau sa vad un videoclip imaginea merge foarte lent! pe orice fel de site chiar si pe youtube chiar nu pot sa imi dau seama din ce cauza! Cine imi poate spune din ce cauza si ce ar trebui sa fac? chiar nu pot vedea niciun film sau videoclip. Mi-am reinstalat windows-ul si tot asa se vede. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| HappyKiddd a răspuns:

Instaleaza-ti compu' din nou! Poate ti s-a bagat vreun virus si acum trebuie sa-l instalezi din nou(daca stii). Daca nu stii lasa pe altcineva(specialist) sa il instaleze!

| LoveTVD explică (pentru HappyKiddd):

L-am reinstalat de 100 de ori si tot la fel!

| HappyKiddd a răspuns (pentru LoveTVD):

Poate ai ceva la unitate! Poate ti s-au ''incalcit'' firele alea pe-acolo..sau nu stiu! Ca si mie imi merge la fel de greu! Dar eu nu am bagat sistem! Trebuie neaparat sa bag!

| Gangzbang a răspuns:

Instaleaza-ti browser-ul Mozila Firefox si o sa-ti trebuiasca sa instalezi un Plugin pentru a vedea videoclipuri pe youtube.Sau daca nu merge nici asa...reinstaleaza-ti windows-ul...