| robyxcool1 a întrebat:

am o tastatura si maus fara fir logitech cordless desktop mk250 cu usb cand il pornesc pot sa umblu la bios la chesti stiti voi dar cu tastatura nu pot la f8 adica bios cand apas nu mi se-n tampla nimic plz help my keyboard and mouse(funda + vot).

Răspuns Câştigător
| ntzntz a răspuns:

Foloseste o tastatura normala ca sa intri in bios. De acolo trebuie sa activezi de acolo urmatoarele : USB keyboard and legacy USB support
Sau poti incerca asta : Apasa tasta FN de la tastatura + F8 sau tasta necesara sa intri in bios.
Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

1 răspuns:
| gmxromania78 a răspuns:

SALUT! am si eu un raspuns pentru. tine! Iti merge de obicei tasta F8? Sau doar cand dai la bios? Daca nu merge tasta deloc, eu zic ca e din tastatura! DACA AI GARANTIE LA EA DUTE SI VEZI CE ARE DACA NU...n-ai ce-i face. Sper ca ti-am fost de folos! FUNDA?