| dragodana a întrebat:

Am pe telefon Subway Surfers World Tour.De obicei schimbau orasul dupa 3 saptamani.Acum de 3 luni sunt tot la Praga.Stiti cumva de ce nu se actualizeaza?
N-am vreun chef sa-l dezinstalez si s -l reinstalez.In Magazin imi arata tot Praga.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Buna! Am observat ca pe Windows Phone ultima actualizare a jocului este facuta in data de 14 Martie 2016. Cei de la Kiloo (dezvoltatorii jocului Subway Surfers) nu i-au mai facut update si pe Windows Phone. Doar pe Android si iOS. Cu placere!

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Acum cand iti raspund la intrebare, aplicatia este actualizata in 2 Iunie 2016. In prezent noul update necesita cel putin Android 4. Daca nu ai Android 4, jocul tau este actualizat doar pana a suportat telefonul tau, cu Androidul pe care il ai, jocul Subway Surfers. Eventual daca ai de la Android 4, asigura-te ca ai o conexiune la internet buna si vezi daca iti apare 'butonul' "Actualizeaza".

| dragodana explică (pentru RareşTPUro):

Salut! Am Windows phone cu 8.1.1.Toate notificarile sunt activate.

| dragodana explică (pentru RareşTPUro):

Apropo,care este urmatorul oras?

| RareşTPUro a răspuns (pentru dragodana):

Nu stiu exact fiindca nu mai am jocul de prin 2015. Si apare in ce oras esti doar atunci cand intri in joc, iar eu nu il mai am instalat in telefon. Dar am observat chiar astazi s-a facut un nou update pe iOS si banuiesc ca si pe Android pentru Subway Surfers.
Multumesc pentru funda Dana!

| RareşTPUro a răspuns (pentru dragodana):

Buna! Am observat ca pe Windows Phone ultima actualizare a jocului este facuta in data de 14 Martie 2016. Cei de la Kiloo (dezvoltatorii jocului Subway Surfers) nu i-au mai facut update si pe Windows Phone. Doar pe Android si iOS. Cu placere!

| doarK a răspuns:

Este posibil sa nu ai net pe telefon sau sa ii fi dezactivat notificarile. Poti sa verifici in Magazin Play sau in setarile telefonului (depinde de unde l-ai setat anterior). Sper ca te-am ajutat. happy