| GabiBalaceanu a întrebat:

Salut, am pierdut un cont cu prime, pe care l-am avut de 8 ani de zile, in fine, nu conteaza asta, vreau sa-mi achizitionez CS:GO prime de pe steam si nu stiu daca imi da medalie, pentru ca eu vreau medalii pe cont si mna, pot sa-l fac si cu rank 21 dar, chestia e ca sunt codati pana la rank21 si e greu si vreau sa stiu, daca il cumpar, daca imi da medalie ca asta vreau cel mai mult, nu prime, medalia aia. Daca stiti voi, va rog sa-mi raspundeti, va pup!

1 răspuns:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca te referi la loyalty badge, pe ala il primeaia daca aveai cs-ul cumparat inainte sa fie facut free. daca te referi si la celelalte medalii, trebuie sa cumperi operatiunile din nou dar nu vei mai putea sa le faci misiunile. Deci ramai cu medalia de bronz