| decastelica1244 a întrebat:

Salut! Am primit de la fratele meu din Germania pinul de la un paysafecard de 10 euro! Si nu stiu cum să-i folosesc, ce pot face cu ei? De băgat într-un joc nu cred că merge, am incercat sa imi iau aplicația my paysafecard, nu pot folosi pinul deoarece e din alta țară! La ce l-aș putea folosi? Cumpărături, jocuri etc?

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Da.
După ce iti creezi un cont, poti intra pe market să iei orice joc vrei tu. Ai mai multe tip uri de plăți succes!

2 răspunsuri:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Codurile paysafecard de pot folosi în achzitionarea jocurilor, spre exemplu,, Steam", ce este o platformă internațională de jocuri, de tot felul, unde esti liber sa iei orice joc iti place. Sunt si jocuri gratis si jocuri cu baniwinking

| decastelica1244 explică (pentru AlaSwek):

Si pot folosi direct codul?