| andreeei37 a întrebat:

am primit si eu un elicopter black dragon star, si m-am jucat cu el, si nu stiu ce s-a intamplat ca elicele de sus nu sa mai invart, doar elicele de jos se invart, si daca turez motorul elicopterului sse invart numai elicele de jos, si daca ii dau drumul cade si se invarte ca nebunu... AJUTATI-MA!

1 răspuns:
| sEusebiu a răspuns:

laughing) pai ar trebui sa mergi la un expert sa til repare nu prea cred ca cineva de pe TPU stie sa repare motorul unui aviontongue poate odata cand te jucai cu el s-a lovit si i s-a stricat ceva pea acolo happy