| Emitzanu2002 a întrebat:

am un elicopter cu telecomanda si elicele se invart cum trebuie, directia este si ea tot perfecta dar nu inteleg de ce nu se ridica de la sol?!
ce pot sa fac, sau daca nu, unde pot sa ma duc sa il faca sa functioneze ca inainte, mentionez, se invart foarte bine elicele, si directia e buna ce sa fac? sunt din BOTOSANI cesa fac, sau unde sa ma duc?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Du.l de unde l.ai luat sa ti.l faca

| AndreiasM123 a răspuns:

Si eu am avut am patit exact la fel! Problema e ca nu mai este buna bateria sau nu este incarcata destul. Daca s-a uzat bateria va trebui sa o schimbi desi la elicoptere e foarte greu de gasit acumulator potrivit.Eu am improvizat dintr-un acumulator de masinuta teleghidata 4x4 big grin

| Zumastar a răspuns:

Poate avionul este prea greu si nu poate zbura