| MrBiology a întrebat:

Am schimbat din greseala rezolutia la GTA San Andreas, nu mai stiu daca mai mica sau mai mare; cand il deschid, monitorul imi arata "Lipsa semnal", deci totul e negru, dar sunetele se aud, deci jocul merge; ce fac?

Răspuns Câştigător
| Georgestaff08 a răspuns:

Degeaba reinstalezi jocul trebuie sa te duci in my document in fisierul San Andreas si sterge tot ce ai in el in afara de salvari

1 răspuns:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Trebuie sa il reinstalezi sau sa intru unde l-ai instalat la graphics si sa faci modificari pe acolo dar mai degraba il reinstaleziwinking