| Alina_Aniella_1970 a întrebat:

:** Am si eu doua intrebari legate de jocul imvu deoarece sunt noua si nu prea stiu! 1. Ce poti face in jocul imvu? 2. Cum poti face actiunile (de ex: de unde dau ca sa pot dansa) Acord funda celui care imi da raspuns la cele 2 intrabari:** Multumesc anticipat:X

Răspuns Câştigător
| Kaminari a răspuns:

1.Nu prea poti face nimic in imvu decat sa socializezi cu oamenii...
2.Sunt unele locuri in care poti dansa(de ex: discoteca).Sau sa-ti cumperi dansurilaughing
M-am jucat si eu dar...te plictisesti repede nu prea ai ce sa faci.straight face